Πρόγραμμα Αγώνων Α1 Βόλεϊ Γυναικών 2018-2019

FB_IMG_1540110887563

Α1 Γυναικών 2018-19

Α΄Γύρος

1η  αγωνιστική – Σάββατο 27 Οκτωβρίου 2018

MVP: Μάντλειν Μοντάνιο (Άρης)

ΑΟ Μαρκοπούλου – Α.Ο.Φ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ  3 2
Πανναξιακός ΑΟΝ – ΑΣΠ Κόρινθος  3 0
ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΠΣ Αίας  2 3
ΑΟ Ηλυσιακός – ΑΣΠ Θέτις  0 3
Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΑΣ Άρης  2 3
ΑΣ Μακεδόνες – ΑΟ Θήρας  0 3

2η αγωνιστική – Σάββατο  3 Νοεμβρίου 2018

MVP: Μελίνα Εμμανουηλίδου (ΑΟ Θήρας)

Μακεδόνες Αξιού – Πανναξιακός  0 3
Κόρινθος – Ηλυσιακός  1 3
Θέτιδα Βούλας – Μαρκόπουλο  3 0
Πορφύρας – ΓΣ Ηλιούπολης  1 3
ΑΟ Θήρας – Άρης  3 0
Αίας Ευόσμου  – Ολυμπιακός  1 3

3η αγωνιστική – Σάββατο 10 Νοεμβρίου 2018

MVP: Όλγα Βεργίδου (Πανναξιακός)

Ηλυσιακός – Μακεδόνες Αξιού  3 1
Μαρκόπουλο – Κόρινθος  3 1
ΓΣ Ηλιούπολης – Θέτιδα Βούλας  2 3
Ολυμπιακός – Πορφύρας  3 0
Άρης – Αίας Ευόσμου  3 2
Πανναξιακός – ΑΟ Θήρας  3 0

4η αγωνιστική- Σάββατο 17 Νοεμβρίου 2018

MVP: Σελέι Άντερσον (Πορφύρας)

Μακεδόνες Αξιού – Μαρκόπουλο  3 2
Πανναξιακός – Ηλυσιακός  3 0
Κόρινθος – ΓΣ Ηλιούπολης  0 3
Θέτιδα Βούλας – Ολυμπιακός (18/11)  2 3
Πορφύρας – Άρης  3 2
ΑΟ Θήρας – Αίας Ευόσμου  3 0

5η αγωνιστική – Τετάρτη 21 Νοεμβρίου 2018

MVP: Φράνσιελ Στεντίλ (Πανναξιακος)

ΓΣ Ηλιούπολης – Μακεδόνες Αξιού  3 0
Μαρκόπουλο – Πανναξιακός  1 3
Ολυμπιακός – Κόρινθος (5/12)  3 0
Άρης – Θέτιδα Βούλας  3 0
Αίας Ευόσμου – Πορφύρας  3 2
Ηλυσιακός – ΑΟ Θήρας  0 3

6η αγωνιστική – Σάββατο 24 Νοεμβρίου 2018

MVP: Εβίτα Ξηνταρά (Θέτιδα Βούλας)

Μακεδόνες Αξιού – Ολυμπιακός  0 3
Πανναξιακός – ΓΣ Ηλιούπολης  3 0
Ηλυσιακός – Μαρκόπουλο  1 3
Κόρινθος – Άρης  2 3
Θέτιδα Βούλας – Αίας Ευόσμου  3 2
ΑΟ Θήρας – Πορφύρας  3 0

7η αγωνιστική  – Σάββατο 1  Δεκεμβρίου 2018

MVP:

Άρης – Μακεδόνες Αξιού (20/12)  0 0
Ολυμπιακός – Πανναξιακός  3 0
ΓΣ Ηλιούπολης – Ηλυσιακός  3 2
Αίας Ευόσμου – Κόρινθος  3 0
Πορφύρας – Θέτιδα Βούλας  0 3
Μαρκόπουλο – ΑΟ Θήρας (18/12)  0 0

8η αγωνιστική  – Σάββατο 8 Δεκεμβρίου 2018

MVP:

Μακεδόνες Αξιού – Αίας Ευόσμου  0 3
Πανναξιακός – Άρης  3 2
Ηλυσιακός – Ολυμπιακός  0 3
Μαρκόπουλο – ΓΣ Ηλιούπολης  1 3
Κόρινθος – Πορφύρας  3 1
ΑΟ Θήρας – Θέτιδα Βούλας  3 0

9η αγωνιστική – Τετάρτη 12 Δεκεμβρίου 2018

MVP:

Πορφύρας – Μακεδόνες Αξιού
Αίας Ευόσμου – Πανναξιακός
Άρης – Ηλυσιακός
Ολυμπιακός – Μαρκόπουλο
Θέτιδα Βούλας – Κόρινθoς
ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΟ Θήρας

10η αγωνιστική – Σάββατο 15 Δεκεμβρίου 2018

Μακεδόνες Αξιού – Θέτιδα Βούλας
Πανναξιακός – Πορφύρας
Ηλυσιακός – Αίας Ευόσμου
Μαρκόπουλο – Άρης
ΓΣ Ηλιούπολης – Ολυμπιακός
ΑΟ Θήρας – Κόρινθος

11η αγωνιστική – Σάββατο 12 Ιανουαρίου 2019

Κόρινθος – Μακεδόνες Αξιού
Θέτιδα Βούλας – Πανναξιακός
Πορφύρας – Ηλυσιακός
Αίας Ευόσμου – Μαρκόπουλο
Άρης – ΓΣ Ηλιούπολης
Ολυμπιακός – ΑΟ Θήρας

Β΄ΓΥΡΟΣ

12η αγωνιστική – Σάββατο 19 Ιανουαρίου 2019

MVP:

Κόρινθος – Πανναξιακός
Θέτιδα Βούλας – Ηλυσιακός
Πορφύρας – Μαρκόπουλο
Αίας Ευόσμου – ΓΣ Ηλιούπολης
Άρης – Ολυμπιακός
ΑΟ Θήρας – Μακεδόνες Αξιού

13η αγωνιστική – 26 Ιανουαρίου 2019

MVP:

Πανναξιακός – Μακεδόνες Αξιού
Ηλυσιακός – Κόρινθος
Μαρκόπουλο – Θέτιδα Βούλας
ΓΣ Ηλιούπολης – Πορφύρας
Ολυμπιακός – Αίας Ευόσμου
Άρης – ΑΟ Θήρας

14η αγωνιστική – Σάββατο 2 Φεβρουαρίου 2019

MVP:

Μακεδόνες Αξιού – Ηλυσιακός
Κόρινθος – Μαρκόπουλο
Θέτιδα Βούλας – ΓΣ Ηλιούπολης
Πορφύρας – Ολυμπιακός
Αίας Ευόσμου – Άρης
ΑΟ Θήρας – Πανναξιακός

15η αγωνιστική – Σάββατο 9 Φεβρουαρίου 2019

MVP:

Μαρκόπουλο – Μακεδόνες Αξιού
Ηλυσιακός – Πανναξιακός
ΓΣ Ηλιούπολης – Κόρινθος
Ολυμπιακός – Θέτιδα Βούλας
Άρης – Πορφύρας
Αίας Ευόσμου – ΑΟ Θήρας

16η αγωνιστική – Σάββατο 16 Φεβρουαρίου 2019

MVP:

Μακεδόνες Αξιού – ΓΣ Ηλιούπολης
Πανναξιακός – Μαρκόπουλο
Κόρινθος – Ολυμπιακός
Θέτιδα Βούλας – Άρης
Πορφύρας – Αίας Ευόσμου
ΑΟ Θήρας – Ηλυσιακός

17η αγωνιστική – Σάββατο 23 Φεβρουαρίου 2019

MVP:

Ολυμπιακός – Μακεδόνες Αξιού
.ΓΣ Ηλιούπολης – Πανναξιακός
Μαρκόπουλο – Ηλυσιακός
Άρης – Κόρινθος
Αίας Ευόσμου – Θέτιδα Βούλας
Πορφύρας – ΑΟ Θήρας

18η αγωνιστική – Σάββατο 2 Μαρτιού 2019

MVP:

Μακεδόνες Αξιού – Άρης
Πανναξιακός – Ολυμπιακός
Ηλυσιακός – ΓΣ Ηλιούπολης
Κόρινθος – Αίας Ευόσμου
Θέτιδα Βούλας – Πορφύρας
ΑΟ Θήρας – Μαρκόπουλο

19η αγωνιστική – Σάββατο 9 Μαρτιου 2019

MVP:

Αίας Ευόσμου – Μακεδόνες Αξιού
Άρης – Πανναξιακός
Ολυμπιακός – Ηλυσιακός
ΓΣ Ηλιούπολης – Μαρκόπουλο
Πορφύρας – Κόρινθος
Θέτιδα Βούλας – ΑΟ Θήρας

20η αγωνιστική – Σάββατο 16 Μαρτίου 2019

MVP:

Μακεδόνες Αξιού – Πορφύρας
Πανναξιακός – Αίας Ευόσμου
Ηλυσιακός – Άρης
Μαρκόπουλο – Ολυμπιακός
Κόρινθος – Θέτιδα Βούλας
ΑΟ Θήρας – ΓΣ Ηλιούπολης

21η αγωνιστική – Σάββατο 23 Μαρτίου 2019

MVP:

Θέτιδα Βούλας – Μακεδόνες Αξιού
Πορφύρας – Πανναξιακός
Αίας Ευόσμου – Ηλυσιακός
Άρης – Μαρκόπουλο
Ολυμπιακός – ΓΣ Ηλιούπολης
Κόρινθος – ΑΟ Θήρας

   22η αγωνιστική – Σάββατο 30 Μαρτίου 2019

MVP:

Μακεδόνες Αξιού – Κόρινθος
Πανναξιακός – Θέτιδα Βούλας
Ηλυσιακός – Πορφύρας
Μαρκόπουλο – Αίας Ευόσμου
ΓΣ Ηλιούπολης – Άρης
ΑΟ Θήρας – Ολυμπιακός